کد خبر: 898092 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: پیشرفت فیزیکی عملیات ساخت بزرگراه حرم تا حرم قطعه (گرمسار-سمنان) براساس گزارش ارایه شده از سوی پیمانکار چندان قابل قبول نیست.

به گزارش ایلنا، منوچهر فخری روز یکشنبه در نشست بررسی و مشکلات پروژه آزاد راه حرم تا حرم (قطعه گرمسار-سمنان) در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان افزود: روند ساخت بزرگراه حرم تا حرم قطعه (گرمسار-سمنان) با تلاش مستمر پیمانکار و دستگاه‌های اجرایی مربوطه سرعت گیرد.
 
وی خاطر نشان کرد: پیمانکار نسبت به اجرای تعهدات در ساخت بزرگراه حرم تا حرم در قطعه گرمسار-سمنان به صورت مستمر در تلاش باشد و با هم‌افزایی دستگاه های اجرایی مربوط و پیمانکار، این طرح مهم و ملی در زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: روند عملیات ساخت این بزرگراه، مشکلاتی را برای  شهرستان آرادان به وجود آورده که با بازدید از نقاط حادثه‌خیز قرار شد در کمترین زمان ممکن با تلاش و اقدام پیمانکار برای رفع نواقص با اجرای طرح‌های عمرانی در قالب‌های مختلف اقدام شود.

فخری افزود: عملیات ساخت بزرگراه حرم تا حرم ، طرحی ملی است و همه دستگاه‌های اجرایی برای ساخت این طرح باید همدل و هماهنگ باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: سالانه افزون بر ۲۰ میلیون نفر از هموطنان از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می‌کنند که با تکمیل بزرگراه حرم تا حرم قطعه (گرمسار-سمنان) علاوه بر افزایش ترددها شاهد رونق و آبادانی در بخش‌های مختلف در استان خواهیم بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بزرگراه حرم تا حرم طرح ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر