کد خبر: 897131 A

مدیرکل راهداری استان خبر داد:

لاین شمالی جاده قزوین - همدان، حد فاصل آبگرم - آوج به علت آسیب دیدگی یک دستگاه پل در بارش‌های اخیر تا اطلاع بعدی مسدود شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، جواد حق‌لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین عصر جمعه با بیان این مطلب، تصریح کرد: پل آسیب دیده با عمر ۱۰۰ ساله خود دارای سه دهانه ۱۰ متری بوده و در کیلومتر ۱۱۰ جاده قزوین - همدان، بعد از شهر آبگرم به سمت آوج واقع شده است.

وی ادامه داد: این پل متاسافنه بر اثر بارندگی‌های ۲ روز گذشته با افزایش دبی آب و به دنبال آن، طغیان رودخانه و نشست آن روبرو شد.

این مسئول راهداری تاکید کرد: با توجه به اهمیت ترانزیتی بودن مسیر و ترددهای قابل توجه موجود در آن، تشخیص داده شد تا برای حفظ جان رانندگان و مسافران مسیر رفت (لاین شمالی) تا رفع مرمت و ترمیم پل، مسدود اعلام شود.

به گفته‌حق لطفی، با مسدود شدن این مسیر از عصر امروز، ترافیک عبوری از لاین شرقی و با اعمال محدودیت به صورت دو طرفه انجام خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از رانندگان خواست تا هنگام عبور از این مسیر، ضمن رعایت مقررات رانندگی، به توصیه‌ راهداران و پلیس مستقر در جاده عمل کنند.

آسیب دیدگی استان قزوین جاده مسافران همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر