کد خبر: 895951 A

فرماندار شیراز خبر داد:

فرماندار شیراز از تعیین کارگروه ویژه بازرسی و نظارت بر اصناف صدرا خبر داد و گفت: از این پس مسائل صدرا بطور خاص، با قوت بیشتر و برخوردهای قاطع تر پیگیری می گردد و هماهنگی های بین بخشی صدرا انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در جلسه مشترک مدیریت و پیشگیری ویروس کرونا که با حضور فرماندار شیراز و هیات همراه و مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهر صدرا به میزبانی شرکت عمران شهر جدید صدرا برگزار شد.

فرماندار شیراز گزارشی از اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از 20 اسفندماه ارایه کرد و از مردم فهیم شهر شیراز و استان فارس به دلیل همراهی و همکاری مناسبی که در این مدت داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

محمدرضا امیری افزود: هماهنگی هایی که از طرف اصناف ،صنعت و معدن، شهرداری شیراز و صدرا و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت بشکلی بود که از اول فروردین شیراز در سطح کشور در بحث اعمال قرنطینه و رعایت نکات بهداشتی و مدیریت بحران الگو شده بود؛ همچنین در شهر صدرا نیز از سوی مسئولان، ترددها و فعالیت ها به حداقل ممکن رسید.

وی خاطرنشان کرد: در کشور علیرغم همه تبلیغات منفی که از سوی دشمنان و معاندین و بعضا افراد نا آگاه صورت گرفت و علیرغم شدیدترین تحریم هایی که کشور علی الخصوص در زمینه دارو با آن مواجه بوده، بحث ویروس کرونا به نحو مطلوبی تاکنون مدیریت شده است.

فرماندار شهر شیراز گفت: هدف امروز ما از حضور در شهر صدرا  نظارت بر فعالیت اصناف و واحدهای مختلف، بررسی وضعیت رسیدگی و اقداماتی که در حوزه کنترل شیوع و پیشگیری بیماری کرونا صورت گرفته و همچنین بررسی پروژه های عمرانی شهر بود.

امیری ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مثبت شرکت عمران در این شهر جدید اضافه کرد: مسئولین صدرا و شرکت عمران در باب اقدامات و پروژه های روبنایی و زیربنایی به عملکرد مثبت و مطلوبی در سال گذشته دست یافتند و پروژه هایی که وعده افتتاح و بهره برداری تا پایان سال داده بودند را به موقع آماده نمودند که مقرر بود  با حضورمسئولین کشوری افتتاح شود که ان شالله با عادی شدن شرایط این مهم هم تحقق یابد.

در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن تقدیر از  مردم و مسئولین شهر صدرا بخاطر رعایت نکات بهداشتی و ایمنی گفت: امیدواریم هرچه سریعتر از این شرایط خوف و خطر عبور کنیم و بتوانیم برنامه های معمول توسعه ای خود را دنبال کنیم.

خلیل حاجی پور افزود: از همه همکاران و عزیزانی که در مجموعه مدیریت ارشد استان بویژه حوزه شهرستان شیراز در دو ماه گذشته برای رفع دغدغه شهروندان تلاش داشتند کمال تشکر را داریم.

وی گفت: صدرا به دلیل شرایط خاصی که دارد و بحث مهاجر پذیری، تنوع قومیتی و جابجایی های زیاد جمعیتی که اجتناب ناپذیر است بطور کامل امکان قرنطینه وجود ندارد اما با هماهنگی ها و تعاملی که با مجموعه شورای شهر و شهرداری و نیروهای بسیج و سپاه و دیگر دستگاهها داشته ایم شرایط به خوبی کنترل شده و بسیار مثمرثمر بوده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن اشاره به اولویت بندی مسائل بهداشتی شهر گفت: در شهر صدرا اولویت اول ما در اختیار گذاشتن پک های بهشتی ،ماسک، ژل های ضدعفونی کننده بحث ضدعفونی کردن معابر علی الخصوص با اولویت در پروژه های مسکن مهر بوده است.

حاجی پور همچنین ضمن اشاره به دغدغه شهروندان در ارتباط با کنترل قیمت ها و بازار و نظارت بر اصناف گفت: ضمن تشکر از نظارت ها و پیگیری های فرماندار شیراز در شهر صدرا خواستار تشکیل تیم نظارتی ویژه و هماهنگی بیشتر در کنترل اوضاع و ارائه مکانیزم های اجرایی موثرتر شدند.

وی همچنین از راه اندازی خودجوش کارگاههای تولید ماسک در شهر صدرا خبر داد: 3کارگاه تولید ماسک با کیفیت بالا با تاییدیه سازمان علوم پزشکی به همت شرکت عمران، شهرداری و شورای شهر صدرا و نیروهای جهادی و مردمی در شهر صدرا افتتاح شد.

حاجی پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه های عمرانی  سال گذشته گفت: خوشبختانه سال گذشته برای شرکت عمران سال درخشانی بود تقریبا همه آن پروژه ها و برنامه هایی که قول داده بودیم به سرانجام رسید.

وی افزود: بازگشایی بزرگراه سردار سلیمانی به دلیل شرایط خاص درحال حاضر به تعویق انداختیم که در اولین فرصت با عادی شدن شرایط پروژه های مذکور به بهره برداری رسمی خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا خاطر نشان کرد: برای سال99 بسته متنوعی از پروژه های روبنایی و زیربنایی برنامه ریزی شده که در آینده نزدیک از جزییات و نحوه برنامه زمان بندی اجرا و بهره برداری آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/
بزرگراه دانشگاه علوم پزشکی صنعت و معدن ویروس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر