کد خبر: 894177 A

مدیر کل میراث فرهنگی استان خبرداد:

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اولین تلویزیون اینترنتی در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سطح کشور در استان اردبیل راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، نادر فلاحی گفت: با توجه به محدودیت‌های موجود در خصوص شیوع بیماری کووید ۱۹ در کشور و عدم امکان انجام سفر، معرفی جاذبه‌های استان اردبیل در فضای مجازی در روز‌های گذشته در دستورکار قرار گرفته بود.

وی با اشاره به تاکید وزیر میراث فرهنگی مبنی بر معرفی جاذبه‌های گردشگری در بستر وب، افزود: در این خصوص اولین تلویزیون اینترنتی در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سطح کشور در استان اردبیل امروز آغاز به کار کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل تاکید کرد: برنامه‌های این تلویزیون در صفحه اینستاگرامی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل به نشانی ardabil_cthh اجرا خواهد شد که امیدواریم مورد رضایت مخاطبان قرار گیرد.

فلاحی با اشاره به محتوای این برنامه‌ها، گفت: این برنامه‌ها در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است که محوریت اصلی آن معرفی جاذبه‌های استان و آموزش رشته‌های مختلف صنایع دستی با توجه به شعار سال خواهد بود.

وی با اشاره به همزمانی این برنامه‌ها با اعیاد شعبانیه، ادامه داد: سعی خواهیم کرد تا محتوای برنامه‌ها در هفته پیش رو شاد و سرگرم کننده برای خانواده‌ها و عموم مردم استان و کشور باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اضافه کرد: برنامه‌های آینده این تلویزیون مجازی با بهره‌گیری از حضور فعالان و متخصصین در حوزه‌های تاریخ، فرهنگ، هنر، گردشگری و رسانه در سطح استانی، ملی و بین المللی خواهد بود.

استان اردبیل تلویزیون رسانه گردشگری و صنایع دستی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر