کد خبر: 893314 A

جانشین فرماندهی انتظامی فارس مطرح کرد؛

جانشین فرماندهی انتظامی استان با اشاره به کنترل ورودی و خروجی های استان، گفت: رصد دوربین‌های تردد شمار نشان می‌دهد که میزان ترددها در استان فارس، با کاهش ۷۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ یوسف ملک زاده گفت: در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، نیروی انتظامی بعد از اجرایی شدن این طرح، نسبت به کنترل عبور و مرور و ترددها در محورهای ارتباطی استان اقدام کرده است.

ملک‌زاده با بیان اینکه امروز ۱۳ فروردین همزمان با روز طبیعت همه مراکز تفریحی، پارک ها و بوستان ها تعطیل هستند، افزود: بر این اساس، عوامل انتظامی و راهنمایی و رانندگی در اطراف این مراکز حضور دارند و با متخلفان برخورد قانونی خواهند داشت.

وی اضافه کرد: بنابراین موضوع تردد شهروندان به مناطق اطراف شهرها، تفرجگاها، بوستان ها و پارک ها کاملا منتفی است و مسیرها را به جهت حفظ سلامتی شهروندان، کاملا مسدود کرده ایم.

ملک زاده در خصوص فعایت اصناف نیز گفت: جز اصنافی که وسایل و مایحتاج ضروری مردم را تأمین می کنند، بقیه اصناف تعطیل هستند و در صورت تخلف به مدت یک ماه پلمب می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن تشکر از همکاری و همراهی مردم که برای سلامتی خود و دیگران اهمیت قائل هستند، افزود: نیروی انتظامی با تمام سعی و توان خود در راستای حفظ سلامت و امنیت مردم در جامعه تلاش می کند.

 

استان فارس دوربین فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی استان محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر