کد خبر: 892597 A

ستاد استانی بیماری کرونا تصویب کرد:

ستاد مبارزه با بیماری کرونا تصویب کرد: تردد در روزهای 12 و 13 فروردین مطلقا ممنوع است و خودرهای متخلف متوقف و اعمال قانون می شوند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان، حجت الله غلامی سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در نشست خبری که به صورت پخش زنده برگزار شد، با اشاره به آخرین تصمیمات ستاد مبارزه با بیماری کرونا گفت: در جلسه امروز ستاد مقرر شد تا در روزهای 12 و 13 فروردین کلیه تردد ها به سطح 101 شهر استان ممنوع شود و با متخلفین برخورد قانونی شود.

وی همچنین تصریح کرد: تیم های کنترلی راهور با همکاری فرمانداری و شهرداری ها در سطح شهرها مستقر و کنترل ها را رصد می کنند.

غلامی متذکر شد: مجوز متحد الشکلی برای گروههای خاص آماده شده تا بتوانند در این دو روز در سطح شهر تردد کنند همچنین دیگر صنوفی که تردد آنها ضرورت دارد با هماهنگی با شهرداری و فرمانداری می توانند درخواست کارت تردد کنند.

وی ادامه داد: در روزهای 12 و 13 فروردین  تاکسی های معمولی و اینترنتی که مجوز حمل کالا دارند همچنین خودرو حمل افراد فوتی و کسانی که بنا به ضرورت به بیمارستان برای درمان مراجعه می کنند مشمول این ممنوعیت نمی شوند.

سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا عنوان کرد: خوشبختانه در این مدت بالای 75 درصد از مردم اصفهان به شعار «درخانه می مانیم» عمل کرده و ستاد را همراهی کردند.

وی اضافه کرد: در مدت اخیر پس از اعمال محدودیت تردد در بین استانها تا کنون از ورود بیش از شش هزار خودرو به استان جلوگیری شد و 436 خودرو نیز مشمول جریمه 500 هزار تومانی شدند همچنین 13 خودرو متخلف نیز توسط نیروی راهور متوقف شدند.

غلامی خاطر نشان کرد: با هماهنگی ستاد، خودروهای حمل خودرو در شهر مستقر می شوند تا درصورت نیاز خودروهای متخلف به سمت پارکینگ فرستاده شوند.

وی در پایان صحبتهای خود افزود: در هماهنگی که دانشگاه علوم پزشکی با ستاد مبارزه با بیماری کرونا دارد قرار شد تا لیست کادر درمان که تردد آنها در شهر ضرورت دارد با امضای رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ارسال شده تا توسط راهور جریمه های اعمال شده برای آنها امحا شود.

خبرنگار: داوود شیخ جبلی

بیمارستان خودرو دانشگاه علوم پزشکی استان درمان اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر