کد خبر: 891056 A

فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

فرماندار شهرستان تفت از مسدود شدن مسیر‌های ورودی به مناطق ییلاقی این شهرستان و اعمال محدودیت های شدید تردد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، علیرضا نوکار با تاکید بر تأمین حفظ سلامت ساکنین شهری و روستایی این شهرستان اظهار داشت: اغلب ساکنان این شهرستان به ویژه در مناطق روستایی، سالخورده و در معرض آسیب هستند لذا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی ورودی‌های شهرها و روستاهای شهرستان تفت مسدود و محدودیت شدید تردد در این شهرستان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: از ورود افراد غیربومی و غیر ساکن جلوگیری خواهد شد و انتظار می‌رود هم استانی‌های بزرگوار از سفر غیرضروری به شهرها و روستاهای این شهرستان خودداری کنند.

فرماندار شهرستان تفت اضافه کرد: در محدودیت تردد به اجرا درآمده در ورودی‌های شهرستان تفت با استقرار ایست و بازرسی به‌صورت شبانه‌روزی تردد تمامی خودروها به استثنا خودروهای حامل سوخت، امدادی، خدماتی، امنیتی، انتظامی و خودروهای دارای برگ تردد ممنوع است و از ورود خودروهای دارای سرنشین خانوادگی برای حضور در مناطق شهری و روستایی این شهرستان جلوگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تمام محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌ها تنها برای حفظ سلامت مردم است و از مردم می‌خواهیم با رعایت نکات بهداشتی، عدم تردد غیرضروری در سطح شهر و پیوستن به پویش در خانه بمانیم، زنجیره انتقال ویروس را بشکنند.

نوکار با تقدیر از همکاری اصناف شهرستان در اجرایی کردن مصوبات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اضافه کرد: بر اساس مصوبه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا واحدهای غیرضروری تا پایان نیمه فرودین ماه تعطیل خواهند بود و بقیه اصناف نیز در ادامه تعطیلات از ساعت 17 عصر شروع به فعالیت خواهند نمود.

وی ادامه داد: نانوایی‌های در مسیر عبور و مرور شهر تفت و روستای اسلامیه و نانوایی‌های روستایی نیز از ساعت 16 عصر در ایام تعطیلات مشغول به پخت خواهند بود و سایر نانوایی‌ها در سطح شهر تفت در حالت عادی به پخت نان خواهند پرداخت.

بهداشت و درمان یزد کرونا مناطق ییلاقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر