کد خبر: 890974 A

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست ویدئو کنفرانس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان و ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان گفت: دولت در قالب اعطای بسته‌های حمایتی و فعالیت اصناف در اینترنت و فضای مجازی به فکر معیشت اقشار مردم با وجود شیوع کرونا ویروس است.

به گزارش ایلنا، آذری جهرمی وزیر اطلاعات و فناوری اطلاعات بیان کرد: عملکرد استانداری سمنان و دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود برای مقابله و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در منطقه ارزنده و مثبت است.
 
وی افزود: مجموعه اقدام‌های انجام شده از سوی دستگاه‌های اجرایی در استان سمنان برای مقابله با کرونا ویروس رضایت بخش است و این اقدام‌های اثر بخش به صورت مستمر ادامه یابد.
 
آذری جهرمی خاطر نشان کرد: در کنار اقدام‌های انجام شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی برای شناسایی، درمان و ترخیص بیماران مبتلا به کرونا ویروس، عملکرد استاندار سمنان و دیگر مدیران مربوط برای رفع مشکلات زیرساختی برای مقابله با کرونا ویروس بسیار اثربخش و مثبت است.
 
وزیر معین استان سمنان در مقابله کرونا ویروس با بیان اینکه، تردد وسایل نقلیه در ایام نوروز ۹۹ در استان سمنان کاهش چشمگیری داشته است گفت: براساس گزارش‌ها میزان افرادی بستری در بیمارستان‌های استان به دلیل کرونا ویروس کاهش یافته است.

وی اضافه کرد: از ظرفیت‌های مردمی و خیران برای مقابله با کرونا ویروس استفاده شود و خیران در قالب‌های مختلف برای کمک به افراد کمتر برخوردار جامعه بشتابند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: گزارش‌های رسیده از روند شناسایی و درمان افراد مبتلا به کرونا ویروس در استان سمنان نشان از تلاش شبانه روزی مسئولان دارد.

آذری جهرمی گفت: بیان نکات قوت از اقدام‌های انجام شده، انرژی نیروهای درمانی برای خدمات رسانی بیشتر به افراد مبتلا به کرونا ویروس در استان سمنان را دوچندان می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کرونا ویروس استانداری سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر