کد خبر: 890903 A

رئیس پلیس راه‌های شمال فارس:

رئیس پلیس راه های شمال فارس گفت: از ورود خودرو‌های مسافران به شیراز جلوگیری می‌شود و پلیس در این خصوص با کسی تعارف ندارد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ دهقانی افزود: بهتر است که هموطنان از مسافرت‌های غیر ضروری پرهیز کنند تا در ورودی شیراز شرمنده آنها نشویم چرا که حق ورود ندارند و هر چند که از شهر‌های دور هم آمده باشند برگردانده می‌شوند.

قاسم پور جانشین استاندار فارس نیز  گفت: کسانی که به سفر رفته اند به محل سکونت و شهر خود برگردند و کسانی هم که برای سفر برنامه ریزی کرده اند به سفر نروند.

وی گفت: با اجرای این طرح سفر از سایر استان‌ها به استان فارس ممنوع می‌شود و سختگیری‌های بیشتر و شدیدتری اعمال و مبادی خروجی و ورودی همه شهرستان‌های استان به شدت کنترل می‌شود تا افراد از شهری به شهر دیگر وارد نشوند و تنها کسانی که بومی هستند وارد آن شهرستان شوند.

دهقانی تصریح کرد: کسانی که به سفر رفته اند به محل سکونت و شهر خود برگردند و کسانی هم که برای سفر برنامه ریزی کرده اند به سفر نروند.

وی ادامه داد: برای کسانی که از سایر استان‌ها وارد فارس شوند، جریمه ۵۰۰ هزار تومان به بالا در نظر گرفته شده است و خودرو آنها توقیف می‌شود و افراد مشکوک ۱۴ روز با هزینه خودشان در قرنطینه می‌مانند و در صورت لزوم به بیمارستان منتقل می‌شوند.

استان فارس پلیس راه خودرو مسافران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر