کد خبر: 890780 A

بشیری مطرح کرد:

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز از حمایت بیمه‌شدگان و مستمری‌ بگیران در مقابل شیوع ویروس کرونا خبرداد و گفت: کانال ارتباطی ویژه‌ای برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» راه‌اندازی شده است.

به گزارش ایلنا، هادی بشیری با اشاره به راه‌اندازی کانال ارتباطی ویژه‌ برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» اظهار داشت: این کانال ارتباطی که بر بستر پیامک طراحی شده، بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیرانی که به صورت قطعی، درگیر این بیماری بوده و یا یکی از اعضای خود را از دست داده‌اند، می‌توانند با ارسال عدد 5 به 300027 به ما اطلاع دهند.

وی افزود: هدف ما از اجرای طرح، این است که با شناسایی خانواده‌های عضو صندوق که به صورت قطعی درگیر این بیماری شده‌اند یا به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، بتوانیم از آنها حمایت کنیم تا از این چالش عبور کنند.

بشیری ادامه داد: تلاش ما این است که در مرحله اول با اطلاع‌رسانی گسترده پیامکی به جامعه هدف یا از طریق شبکه‌های اجتماعی، محیط روستایی و عشایری کشورمان را از گزند این بیماری دور نگه داریم و در مرحله دوم نیز اگر یکی از خانواده‌های عضو صندوق درگیر این بیماری شد، در چارچوب ضوابط و مقررات صندوق از آنها حمایت کنیم.

 بشیری گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی صندوق تاکنون تعداد زیادی  پیامک آموزشی با محتوای مورد تایید مراجع رسمی کشورمان برای خانواده‌های عضو صندوق ارسال شده و از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز پیام‌های بهداشتی را در اختیار آنان قرار می‌دهیم.

وی افزود: در مسیر مقابله با ویروس کرونا، هیچ‌کدام از گروه‌های اجتماعی نباید از یاد بروند و دستگاه‌های متولی باید با لحاظ کردن ویژگی‌های خاص جمعیت هدف خود، اقدامات پیشگیرانه و حمایتی را طراحی و ارائه کنند.

بشیری تاکید کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان با اتکا به کارگزار خود که در نقاط مختلف روستایی حضور دارند از شبکه ارتباطی گسترده‌ای بهره‌مند است و از این ظرفیت برای کمک به هموطنانمان در راستای خروج سالم از چالش شیوع ویروس کرونا استفاده خواهد کرد.

بشیری در پایان گفت صندوق با فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم، تمام امورات بیمه‌گری خود را از طریق اینترنت و بدون مراجعه حضوری انجام می دهد.

هادی بشیری-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان البرز کروناویروس روستای بدون کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر