کد خبر: 890710 A

معاون سیاسی استاندار اعلام کرد:

معاون سیاسی - امنیتی استانداری قزوین گفت: در چند روز آینده کلیه ورودی های استان قزوین کنترل و ارتش در ۱۰ نقطه برای غربالگری شهروندان مستقر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی در جلسه فوق العاده و مشترک شورای تأمین و ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با اعلام مصوبات و تصمیمات مهم گرفته شده در این نشست اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی ضروری به همراه مدیران و معاونان خود بایستی در محل کار حاضر باشند و خدمت رسانی را انجام دهند.

معاون سیاسی استاندار بیان کرد: دستگاه‌های ضروری از جمله بهداشت و درمان، فرمانداران، بخشداران، تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، سازمان صمت، جمعیت هلال احمر و صدا و سیما در ردیف دستگاه‌های ضروری هستند که باید با حداقل نیرو (۳۰ تا ۵۰ درصد) نیروهای خود در ادارات حاضر شوند.

 حبیبی تصریح کرد: سایر ادارات از جمله آموزش و پرورش نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهند بود و پس از این زمان برای ادامه تعطیلی یا باز شدن ادارات تصمیم جدید خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: بانک‌ها موظف هستند تنها یک شعبه مرکز را باز نگهدارند و بقیه شعب باید تعطیل شود.

این مسئول یادآور شد: ورودی همه شهرها به جز سه ورودی که کنترل شدید خواهد شد و با غربالگری نسبت به شناسایی افراد آلوده مبادرت می‌شود از شیوع ویروس در استان به شدت جلوگیری خواهد شد.

سخنگوی ستاد پیشگیری از کرونا در استان اضافه کرد: هر صنفی که تصمیمات و مصوبات ستاد را رعایت نکند پلمب خواهند شد و با رئیس اتحادیه‌ها نیز برخورد و به دستگاه قضائی نیز معرفی می‌شود و سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، نیروی انتظامی باید این موضوع را پیگیری کنند.

معاون سیاسی استاندار بیان کرد: از روزهای آینده تمامی مبادی ورودی استان قزوین کنترل شدید می‌شود و ارتش در ۱۰ نقطه مستقر خواهد شد تا غربالگری، پایش و کنترل ورودی به استان با جدیت انجام شود.

آموزش و پرورش استان قزوین بهداشت و درمان تعزیرات معاون سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر