کد خبر: 890694 A

معاون عمرانی استاندار یزد:

معاون امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به تشدید نظارت بر تردد خودروها در استان گفت: بیشترین تردد جاده‌های استان مربوط به تردد‌های داخل استانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، محسن صادقیان اظهار داشت: با توجه به شرایط استان و لزوم در خانه ماندن برای پیشگیری از شیوع و ابتلا به ویروس کرونا، تردد‌های ورود و خروج استان، پلاک به پلاک رصد می‌شود.

وی با اشاره به تشدید نظارت بر ورودی و خروجی‌های شهر‌های استان گفت: همه ورودی‌های یزد بسته شده است و ورود به شهر یزد تنها از سمت "پل تقوی" انجام می‌شود.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به محدودکردن دسترسی‌های کمربندی شهر یزد ادامه داد: در حال حاضر سه خروجی از سمت کرمان، تهران و پل تقوی باز است که از فردا قطعا این خروجی ها نیز مسدود خواهند بود.

وی بیان داشت: هر روز تردد‌های ورود و خروج، پلاک به پلاک رصد می‌شود و بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که بیشترین تردد جاده‌های استان مربوط به تردد‌های داخل استانی و بین شهرستانی است.

صادقیان افزود:در تلاش هستیم که روز‌های آینده به ویژه روز ۱۳فروردین محدودیت‌های بیشتری اعمال کنیم.

وی اضافه کرد: متاسفانه علیرغم تمام توصیه‌های بهداشتی و رعایت این نکات توسط بخش زیادی از آحاد مردم، بخشی از افراد بیماری کرونا را جدی نگرفته و در حال تردد در شهر و جاده های استان هستند.

ترافیک جاده یزد کرونا پلاک خودرو کمربندی شهر یزد پلاک یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر