کد خبر: 890638 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در سمنان:

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در سمنان اقدامات نظارتی و کنترلی پلیس در حوزه بهداشت و مقابله با محتکران و قاچاقچیان در این ایام را موثر و مجدانه توصیف کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۱ هزار عدد دستکش بهداشتی از سودجویان و محتکران اقتصادی کشف شده است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مقیمی در حاشیه سفر یک روزه خود به سمنان، نوروز را از سنت های کهن ایران زمین با قدمتی بالا دانست و گفت: عید امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور با محدودیت هایی روبرو شد که کنترل و مهار آن همکاری مردم و همه نهادها را می طلبد.

وی، تامین نظم و امنیت اجتماع در شرایط  مختلف را وظیفه مهم پلیس دانست و گفت: این ماموریت در سال جاری همراه با برنامه های پیشگیرانه کرونا ویروس به خوبی در حال انجام است.

محمدرضا مقیمی با اشاره به اقدام و فعالیت های جهادی و ایثارگرانه ماموران انتظامی در محدودسازی مهمان ناخوانده ویروس کرونا ، گفت: وضعیت استان سمنان در این خصوص با تلاش همکارانم بسیار مطلوب و ستودنی است.   

وی به اهمیت توجه مردم به توصیه های بهداشتی کارشناسان ازجمله در خانه ماندن و پرهیز از سفر اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در کنار ماموریت های ذاتی خود در این بازه زمانی، در زمینه همکاری با وزارت بهداشت و دستگاه های امدادی و درمانی نیز فعال و گسترده عمل کرده است.

 مقیمی گندزدایی معابر توسط یگان های ویژه سراسر کشور همکاری بیمارستان ها و مراکز درمانی ناجا و نقش آفرینی ایثارگرانه همکاران در کنترل ورودی ها و خروجی های شهرها را ازجمله اقدامات درخشان پلیس در عملیات ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان ضمن قدردانی از همکاران جهادگر خود در فرماندهی انتظامی استان سمنان، ابراز امیدواری کرد: انشاءالله و با همراهی بیشتر مردم به زودی سلامت کامل به میهن اسلامی و مردم عزیز کشورمان بازخواهد گشت.

سمنان کرونا ویروس پلیس امنیت اقتصادی احتکار اقلام بهداشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر