کد خبر: 890625 A

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان دامغان در راستای کنترل و مقابله با گسترش ویروس کرونا دومین واحد اقامتی و پذیرایی متخلف در شهرهای تابعه شهرستان دامغان پلمپ شد.

به گزارش ایلنا، مهدی قاسمی افزود: با وجود ابلاغ ممنوعیت پذیرش مهمان و گردشگر به واحدهای اقامتی و پذیرایی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، متاسفانه در بازدیدهای صورت گرفته در شهرهای تابعه شهرستان دامغان شاهد تخلف در یک مجتمع خدماتی غیر مجاز بودیم که با اعزام کارشناس گردشگری اداره میراث فرهنگی و با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی و نیروی انتظامی واحد مذکور پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد.

وی اظهار داشت:  در نوروز ۹۹ با تلاش همکاران اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان و دستگاه ‌های اجرایی ذی ربط، تا این لحظه بیش از ۶۰ مورد بازدید از واحدهای گردشگری تحت پوشش در سطح شهرستان دامغان صورت گرفته است. 

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان تاکید کرد: بنا بر دستور قضائی و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی واحدهای گردشگری که پذیرش مسافر و گردشگر و حتی ارائه خدمات به افراد بومی در اقامتگاه‌ها و مجموعه‌های گردشگری شهرستان دامغان را داشته باشند پلمپ خواهند شد.

قاسمی با تاکید بر تعطیلی کلیه واحدهای گردشگری شهرستان دامغان در نوروز ۹۹، افزود: کرونا را جدی بگیرید، در خانه بمانید و تا شکست کرونا و برگشت شرایط عادی از سفرهای غیرضروری بپرهیزید، زیرا این مساله در شیوع این ویروس نقش اساسی دارد.

لازم به ذکر است سامانه ۰۹۶۲۹ آماده دریافت، ثبت و پیگیری هر گونه نظر و شکایت درخصوص واحدهای گردشگری می باشد.

کرونا ویروس اداره میراث فرهنگی دامغان پلمپ واحد گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر