کد خبر: 890555 A

معاون استاندار گیلان اعلام کرد:

معاون استاندار گیلان اعلام کرد : تاکنون 2 میلیون و 200 هزار نفر از مردم گیلان در طرح ملی غربالگری مبارزه با کرونا مشارکت کرده اند.

به‌گزارش ایلنا از صومعه‌سرا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در پایان بازدید از ایستگاه‌های سنجش سلامت و غربالگری شهرستان‌های شفت ، فومن و صومعه سرا اعلام کرد: نیروی زمینی ارتش با همکاری مراقبان بهداشت و بسیجیان و با مدیریت فرمانداران ۱۶ شهرستان گیلان تاکنون 2 میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون و ۵۳۰ هزار نفری گیلان را در طرح ملی مبارزه با کرونا غربالگری کردند.

محمود قاسم نژاد اضافه کرد : گیلان تاکنون مقام اول کشور در اجرای طرح ملی غربالگری در مبارزه با کرونا را به دست آورده و این طرح تا ثبت نام آخرین نفر در گیلان ادامه دارد.

وی گفت: خدمات نیروی زمینی ارتش در گندزدایی و ضدعفونی و همچنین تب سنجی مسافران به ویژه مردم 3 شهرستان صومعه سرا ، فومن و شفت ستودنی است و این عزیزان با انرژی فراوان ، انگیزه خوب و روحیه بالا ماموریت‌های خود را به خوبی انجام می‌دهند.

جانشین ستاد مدیریت بیماری کرونا گیلان در پایان به مشارکت مردم و مسئولان در مبارزه با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: فعالیت‌‌های فرمانداران، مشارکت مسئولان و همکاری مردم در خصوص مدیریت مبارزه با کرونا و برنامه ‌ریزی و اقدامات انجام گرفته برای مهار این ویروس در شهرستان‌های صومعه سرا، فومن و شفت در حد مطلوب است.

انرژی مسافران معاون سیاسی امنیتی ویروس شهرستان گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر