کد خبر: 890455 A

علیزاده تشریح کرد:

مدیرکل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: محدودیت تردد خودروها در برخی از محورهای استان از پنجم فروردین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اروجعلی علیزاده در جمع خبرنگاران، با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان اظهار کرد: بر اساس تصمیم این ستاد، از روز 5 فروردین ماه در مسیرهای ملکان - میاندوآب- ارومیه و بالعکس، ارومیه_ تبریز و بالعکس، خوی- جلفا ، خوی - مرند و بالعکس، شبستر- سلماس و بالعکس، سراب - اردبیل و بالعکس، اهر - مشکین شهر و بالعکس، خداآفرین - اصلاندوز و بالعکس، محدودیت تردد اعمال می‌شود.

وی گفت: بر این اساس تیمی متشکل از اداره کل راهداری و ارتش در این اماکن مستقر شده و از تردد خودروهای سواری پلاک غیربومی مگر به شرط ضرورت خودداری خواهد شد. همچنین خودروهای باری که محموله آنها، سوخت و کالای اساسی باشد بعد از کنترل ماموران به سمت مقصد ادامه مسیر خواهند داد.

وی تشریح کرد: ممنوعیت مطلق به طور کامل نداریم، چرا که نیازهای اساسی مردم تامین و برخی اقدامات ضروری باید انجام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به آمار تردد در جاده‌های استان، خاطرنشان کرد: میزان تردد ثبت شده خودروها درجاده‌های استان ازاول تاچهارم فروردین ماه 296 هزار و 300خودرو بوده که کاهش 62 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

آذربایجان شرقی جاده راهداری و حمل و نقل جاده ویروس اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر