کد خبر: 890417 A

دادستان کرج:

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع رسانی، در پیش گرفته بود ولی از این پس قصد داریم بدون هیچ گذشتی با آنها برخورد قانونی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، حسن مددی در ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه اکنون زمان تضعیف روحیه عمومی و مسئولان نیست، افزود: طی دستوری از پلیس‌فتای استان خواسته‌شده که با رصد فضای مجازی و اطلاع‌رسانی استان، موارد تخلف را اعلام کند.

وی ادامه داد: تاکنون دادستانی شیوه تذکر و امر به معروف را در خصوص متخلفان فضای مجازی و اطلاع‌رسانی، در پیش گرفته بود ولی از این پس قصد داریم بدون هیچ گذشتی با آنها برخورد قانونی داشته باشیم.

مددی گفت: هر رسانه متخلفی به هر شخص و یا مرجعی که وصل باشد برای ما فرقی ندارد، حتی با حامیان آنها نیز در چارچوب قانون برخورد می شود و به مردم اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون پرونده هایی نیز از تخلفات رسانه ای تشکیل شده، افزود: بزودی نتیجه بررسی این پرونده ها نیز اعلام می شود.

دادستان کرج اضافه کرد: این افراد که در فضای مجازی مدام مشغول تضعیف روحیه عمومی و مسئولان در این برهه حساس هستند، کنار گود ایستاده اند و ادعای دلسوزی مردم را دارند، چرا خود به مردم خدمتی ارائه نمی دهند؟

دادستان کرج کروناویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر