کد خبر: 890412 A

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان خبر داد:

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: در سال گذشته 2200 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری هرمزگان انجام شده است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، رضا برومند گفت: این بازدیدها از مراکز اقامتی، رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت با هدف ارتقای کیفیت موسسات گردشگری در استان و رعایت استانداردهای مورد نظر اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در این بازدیدها علاوه بر کارشناسان این اداره کل، نمایندگان فرمانداری، ستاد تنظیم بازار استان، تعزیرات حکومتی، تشکل های حرفه ای واحدهای اقامتی و پذیرایی، بین راهی و بهداشت نیز حضور داشته اند، افزود: در این بازدیدها بر کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده، رعایت بهداشت و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران، رعایت ضوابط مندرج در آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در تاسیسات گردشگری نظارت شده است.

مدیر کل میراث هرمزگان عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس در ماه پایانی سال، بازدید از تاسیسات گردشگری استان تشدید شده است.

برومند تاکید کرد: در این بازدیدها و بررسی های به عمل آمده به صدور 263 مورد تذکر کتبی، 114 تشویق، 10 تعلیق و 39 مورد اخطار کتبی به تاسیسات گردشگری منجر شده است.

تنظیم بازار گردشگری گردشگری و صنایع دستی مسافران هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر