کد خبر: 890329 A

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی شهرستان قزوین:

رئیس اتحادیه چلوکبابی‌ها و تالارهای پذیرایی شهرستان قزوین از پلمب هشت واحد صنفی بدون پروانه در شهر محمود آباد نمونه از توابع شهرستان قزوین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی عسگری با اعلام این خبر گفت:  این واحد های صنفی که فاقد مجوز بودند و اقدام به عرضه قلیان در این شهر کرده بودند با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و کلانتری مهروموم شدند.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی شهرستان قزوین افزود: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، سفره خانه‌ها و چایخانه‌های شهرستان به صورت خودجوش تعطیل شده‌اند تا از شیوع بیشتر این بیماری در سطح شهرستان جلوگیری به عمل آید.

عسگری اظهار کرد: به دنبال شیوع این ویروس، به تمامی رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی شهرستان، موارد پیشگیری و بهداشتی در قالب یک پوستر و بنر ارسال شد تا ضمن نصب در محل کسب به رعایت آنها ملزم باشند.

این مسئول بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از گسترش آن، گشت‌های مشترکی با همراهی اداره نظارت بر اماکن عمومی و اتاق اصناف مرکز استان صورت گرفته و به تخلفات موجود با جدیت رسیدگی می‌شود.

وی عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی قزوین، موضوع را به شماره تماس ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

سازمان صنعت معدن و تجارت استان قلیان ویروس تخلفات قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر