کد خبر: 890319 A

برای مقابله با ویروس کرونا؛

مسئول هماهنگی مدیریت بیماری کُرونا مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین گفت: آسایشگاه امیرالمومنین(ع) قزوین روزانه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی می شود.

 حمید گلناری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد:  یکی از دغدغه های بزرگ مدیران آسایشگاه ها در بحث کرونا، موضوع ضد عفونی این مجموعه‌ها است، زیرا سالمندان قشر آسیب پذیر جامعه هستند و جمع شدن آنان در نقاطی مثل آسایشگاه ها و مراکز نگهداری آنان می تواند خطر گسترش و شیوع بیماری کرونا را افزایش دهد، به همین دلیل، آسایشگاه امیرالمومنین(ع) قزوین، هر روز در مقابل کرونا، گندزدایی می شود.

مسئول هماهنگی مدیریت بیماری کُرونا مرکز بهداشت شهید بلندیان افزود: در این آسایشگاه با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی و سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع ) قزوین و همچنین سازمان آتش نشانی و بهزیستی، به صورت روزانه، گندزدایی سطوح، محوطه و وسایل انجام خواهد شد.

 گلناری، یکی از مسائل مهم در پیشگیری از بیماری کرونا را رعایت بهداشت فردی و گندزدایی مستمر سطوح و ابزارها و وسایل خواند و یادآور شد: این گندزدایی در کنار نظارت‌ها و گندزادایی‌ها از طریق مرکز بهداشت شهرستان قزوین و مدیریت آسایشگاه به صورت روزانه انجام می شود.

 

بهزیستی جامعه پزشکی سالمندان ویروس مرکز بهداشت شهید بلندیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر