کد خبر: 890279 A

با حکم مونسان؛

با حکم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فریدون محمدی به عنوان سرپرست اداره کل استان البرز، منصوب و رسما مشغول به فعالیت شد.

به ‌گزارش ایلنا، مراسم تودیع و معارفه مدیر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز روز سه‌شنبه ۵ فروردین ماه جاری و در اولین روز کاری سال ۹۸ برگزار شد.

در این مراسم که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا با کمترین شرکت کننده برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات حجت الاسلام صابری، مدیرکل پیشین این اداره، فریدون محمدی با دریافت حکم علی اصغر مونسان به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز، کار خود را آغاز کرد.

در حکم وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز منصوب می‌شوید.

اجرای برنامه‌های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه‌ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل‌ها و رستوران‌های سنتی و بین‌راهی، ایجاد و احداث بازارچه‌ها و فروشگاه‌های صنایع‌دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی‌تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره‌گیری از توان تخصصی صاحب‌نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استانی، هماهنگی با حوزه‌های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه‌های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به‌عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

فریدون محمدی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر