کد خبر: 890231 A

شهردار امیریه به ایلنا خبر داد:

شهردار امیریه از تحقق 140 درصدی بودجه شهرداری امیریه برای هفتمین سال متوالی خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد عوض آبادیان بیان کرد: با توجه به تنگناهای مالی موجود در سال 98 با همکاری و همراهی شهروندان، اعضای شورای اسلامی شهر، معاضدت مسئولان و پرسنل شهرداری بودجه پیشنهادی شهرداری امیریه به مبلغ تقریبی 50 میلیارد ریال محقق شد.

وی ادامه داد: از سال 1392 تاکنون در شهرداری امیریه همه ساله با تلاش‌های صورت گرفته شاهد تحقق و افزایش بودجه پیشنهادی تا سقف 150 درصد نیز بوده ایم.

شهردار امیریه اظهار داشت: سرانه شهروندی از سال 92 از مبلغ 2 میلیون و 500 هزار ریال به مبلغ 14 میلیون ریال در سال 98 افزایش پیدا کرده است.

محمد عوض آبادیان خاطر نشان کرد : با توجه به توان فنی و ماشین آلات شهرداری و اینکه بسیاری از پروژه ها به صورت امانی صورت می پذیرد حجم فعالیت‌های عمرانی در سال 98 بالغ بر 60 میلیارد ریال بوده است.

وی افزود : با توجه به سیستم حسابداری با روش نقدی حاکم بر شهرداری ها و عدم سازمان‌های وابسته در شهرداری های کوچک، رقم ریالی فعالیت‌های عمرانی و انجام پروژه ها به صورت امانی در تفریغ بودجه کامل انعکاس داده نمی شود که این موضوع ضرورت تبدیل سیستم مالی و حسابداری شهرداری از روش نقدی به روش تعهدی را دو چندان می کند.

شورای اسلامی شهر شهرداری امیریه تحقق بودجه 98 سرانه شهروندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر