کد خبر: 890227 A

شناسایی خبر داد:

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان گناباد از کاهش 65 درصدی تردد در محورهای 4 گانه شهرستان گناباد در یک هفته اول سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش ایلنا از گناباد، علیرضا شناسایی اظهار داشت: از 26 اسفند ماه تا 3 فروردین 99 در مجموع 7 روز اول سفرهای نوروزی شاهد کاهش 65 درصدی تردد در محورهای 4 گانه شهرستان گناباد بودیم .

وی تصریح کرد: به استناد آمارهای کمیته  راهداری و حمل و نقل جاده ای ستاد خدمات سفر شهرستان در طی این مدت 64400 خودرو  در چهار محور گناباد – فردوس، گناباد- قائن، گناباد- تربت و گناباد – بجستان تردد کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 65 درصد کاهش داشته است.

 شناسایی گفت: با توجه به  شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های لازم مبنی بر عدم مسافرت و عدم پذیرش مسافر در شهرستان و تعطیلی اماکن اقامتی و پذیرایی و مجموعه های فرهنگی و تاریخی شاهد این حجم کاهش سفر و عبور و مرور در محورهای گناباد بودیم. 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بیشترین عبور و مرور در تاریخ 28 اسفند با 10800 خودرو و کمترین عبور و مرور در تاریخ 3 فروردین با 7000 خودرو به ثبت رسیده است. 

شناسایی افزود: در طی این مدت  محور گناباد–تربت حیدریه با 22117 خودرو و محور گناباد–فردوس با 7522 خودرو شاهد بیشترین و کمترین تردد بوده اند.

خودرو راهداری و حمل و نقل جاده سفرهای نوروزی ویروس گناباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر