کد خبر: 890189 A

همزمان با اولین روز فعالیت اداری در سال جدید انجام شد؛

با هدف تقدیر از تلاش های ستاد مقابله با کرونا استان فارس صبح امروز رئیس کل دادگستری استان فارس و جمعی از معاونین دادگستری استان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جلسه صبحگاهی این ستاد حضور یافت.

 به گزارش ایلنا و بهنقلاز روابط عمومی دادگستری استان فارس در این نشست حجت الاسلام سید کاظم موسوی ضمن تبریک سال نو به کارد درمان،  پزشکان و پرستاران گفت: تلاش همه شما در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ستودنی و قابل ستایش است.

 وی با تأکید بر این که دستگاه قضایی استان همه تلاش خود در راستای کمک به امر درمان را به کار بسته و آماده هر گونه همکاری با مجموعه علوم پزشکی است گفت: با اقدامات انجام شده در قالب ستاد پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری و رفع مشکلات حقوقی مراکز تولید اقلام بهداشتی، چهار کارخانه تولید الکل در شهرستان های استان ، واحد های تولیدی مواد ضد عفونی کننده ، البسه بیمارستانی و ماسک سازی را به چرخه تولید برگردانیم تا نیاز استان از این حیث برطرف گردد.

رئیس کل دادگستری فارس با بیان اینکه از روسا و دادستان های حوزه های قضایی خواسته شده در راستای کنترل مبادی ورودی شهرها در چارچوب قانون همکاری لازم را مد نظر قرار دهند گفت: در خصوص محدودیت تردد های غیر ضروری افراد به مجموعه قضایی استان نظر تخصصی ستاد استانی مبارزه با کرونا را خواهد پذیرفت.

موسوی در پایان تصریح کرد: قدردان زحمات کادر پزشکی و پرستاران پر تلاش هستیم و امیدواریم با عنایات و الطاف الهی و همت عزیزان اهل فن و متخصصین امر و همکاری همه مردم هر چه سریع تر این ایام را سپری و بر ویروس کرونا غلبه کنیم.

 

استان فارس دانشگاه علوم پزشکی رئیس کل دادگستری استان دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر