کد خبر: 890163 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: تعطیلی اماکن ورزشی و مسابقات ورزشی در این استان به منظور پیشگیری و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا تا ۱۵ فروردین امسال تمدید شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، مسعود شریعتی اظهار داشت: با تاکید وزیر ورزش و جوانان و پیرو دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر رعایت بهداشت و حفظ سلامت ورزشکاران این تعطیلی در استان هم تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه هدف قطع زنجیره انتقال این ویروس است، افزود: هرگونه فعالیت ورزشی در این اماکن تا زمان مقرر و صدور بیانیه جدید غیرقانونی است و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: در اجرای دستورات بهداشتی در زمینه اماکن و سالن‌های ورزشی تابع تصمیمات مسئولان استانی و کشوری هستیم.

شریعتی یادآور شد: امیدواریم با اجرای دستورات بهداشتی و رعایت آن از سوی تمامی جامعه این ویروس به زودی و به طور کامل از کشور ریشه کن شده و ورزشکاران با خیال آسوده بتوانند به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود و احتمال اینکه کنترل شیوع ویروس بیش از این مدت طول بکشد احتمال تمدید مجدد تعطیلی اماکن و فعالیت‌های ورزشی وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه تمام سالن‌های ورزشی و اداره های ورزش و جوانان یزد به منظور ایجاد محیط سالم و بهداشتی ضدعفونی شده است عنوان کرد: سالن‌های ورزشی یزد در اختیار ستاد مبارزه با کرونا قرار گرفت و سایر سالن‌ها در صورت نیاز به عنوان نقاهتگاه تجهیز و در اختیار ستاد مبارزه با کرونا قرار می‌گیرد و مشکلی در این مورد وجود ندارد.

یزد کرونا تعطیلی اماکن ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر