سرخط خبرها:
کد خبر: 890154 A

دادستان عمومی وانقلاب کاشان خبر از تعطیلی تمام ادادات دولتی و شرکت های خصوصی تا پانزدهم فروردین ماه داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، روح الله دهقانی با اشاره به وضعیت بحرانی کاشان وتلاش جمعی  برای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا گفت: در جلسه ستاد مقابله با کرونا تمامی اعضا به اتفاق آرا در خصوص تعطیلی تمامی ادارات دولتی کاشان تا تاریخ ۱۵ فروردین تاکید کردند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این مصوبه قانونی و لازم الاجرا است و مدیران ملزم به رعایت آن هستند اظهار داشت: با توجه به تعطیلی ادارات دولتی و شرکت های تولیدی واصناف، عزم جدی مردم و مسئولان برای شکست کرونا و مبارزه با این بحران لازم و ضروری است.

دادستان کاشان با بیان اینکه دو تیم بازرسی در حال گشت زنی در شهرک های صنعتی کاشان هستند یادآور شد: چنانچه مشاهده شود کارخانه ایی برخلاف مصوبات ستاد مدیریت و مقابله با کرونا فعالیت می کند، ضمن انجام اقدامات قانونی، در صورت ضرورت پلمپ واحد نیز انجام خواهد شد.

وی بادرخواست از شهروندان مبنی بر اعلام گزارش های تخلف از مصوبات ستاد مقابله با کرونا از طریق سامانه تلفنی ۱۳۷ تصریح کرد: با بازرسی های انجام شده توسط تیم های ادارات تعزیرات، صمت و دادستانی تاکنون چند فروشگاه بزرگ، دفتر املاک، آرایشگاه مردانه و ابزار فروشی به دلیل فعالیت خلاف مصوبات پلمپ شده اند.

 دهقانی با اعلام کنترل ورودی و خروجی ۵ نقطه از شهرستان کاشان به صورت ۲۴ ساعته توسط عوامل نیروی انتظامی، بسیج و دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: باجدیت از ورود مسافران با پلاک های غیر بومی و خارج از شهر جلوگیری می شود.

 

بخش خصوصی تعزیرات دانشگاه علوم پزشکی کروناویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر