کد خبر: 890119 A

خلج طهرانی مطرح کرد:

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از سرمایه‌گذاری گسترده و فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای جهش تولید در سال پیش رو خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس،«حسن خلج طهرانی» ، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و بیان شادباش به تمام جهادگران جبهه‌ اقتصادی، به تشریح میزان سرمایه گذاری های صورت گرفته در این منطقه عظیم اقتصادی پرداخت و گفت: سه هزار و ۸۷۲ میلیون دلار میزان سرمایه گذاری درحال بهره برداری ماست و ۹۵۳ میلیون دلار نیز میزان سرمایه  گذاری پروژه های در حال ساخت و نصب  تجهیزات برآورد می شود.

وی به یک هزار و ۳۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری جدید برای ایجاد جهش اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اشاره کرد و افزود: امیدواریم با این میزان سرمایه گذاری در دست اقدام بتوانیم چرخ های اقتصاد کشور را بیش از پیش به حرکت درآوریم و ارزآوری بیشتری برای ایران اسلامی داشته باشیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پایان فرآوری محصولات را سبب جلوگیری از خام فروشی و افزایش اشتغالزایی خواند گفت: اجرای مفاد اقتصاد مقاومتی نباید هیچگاه از دستور کار خارج شود.

ایران اسلامی خلیج فارس دلار سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر