کد خبر: 889988 A

سرهنگ مشایخ خبر داد:

فرمانده انتظامی بندرعباس از دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: میانگین سنی افراد دستگیر شده 20 تا 35 سال است.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ محمداسماعیل مشایخ ضمن تبریک سال 1399، اظهار کرد: ناجا در سال جدید که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال "جهش تولید" مزین شده، با شعار" سامت خانواده-امنیت جامعه" کار خود را آغاز و با از خودگذشتگی و ایثار نسبت به برقراری امنیت در سطح جامعه تلاش مضاعف می کند.

وی افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته مأموران انتظامی شهرستان 349 نفر شامل سارق مظنون به سرقت، قاتل، مجرمان جرائم خشن، خرده فروش مواد مخدر و ... را دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: طی 48 ساعت گذشته در پی اعلام یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل بلافاصله مأموران در محل حاضر و قاتل را که فردی 33 ساله و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر از نوع شیشه بود در کمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر کردند

سرهنگ مشایخ اظهار کرد: در اجرای این طرح ضربتی مأموران انتظامی شهرستان موفق شدند یک باند 5 نفره سارقان به عنف سابقه دار را شناسایی و دستگیر کنند که متهمان تا کنون به 10 فقره سرقت معترف و مقادیری اموال مسروقه از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: در ادامه اجرای این طرح ، یک باند 5نفره سارقان مغازه که اقدام به سرقت از یک باب مغازه موبایل فروشی به ارزش 5میلیارد ریال کرده بودند با تلاش و اشرافیت اطلاعاتی مأموران دستگیر شدند.

وی با اشاره به عملیات موفق دیگری توسط مأموران در 48 ساعت گذشته ، ادامه داد: تعداد 29 نفر سارق داخل خودرو، کابل برق و مشاعات ساختمان که اکثر آنان به تازگی از زندان آزاد شده بودند دستگیر و در تحقیقات اولیه تاکنون به 35 فقره سرقت در سطح شهرستان بندرعباس معترف شدند.

این مسئول انتظامی با تأکید بر استمرا اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مقابله با هنجارشکنان، به شهروندان توصیه کرد: پویش در خانه بمانیم را جدی بگیرند و با این اقدام سلامت خود و خانواده را تضمین کنند .

خانواده سلامت شناسایی و دستگیر قتل امنیت جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر