کد خبر: 889979 A

در راستای کمک به بیمارستان‌های‌استان محقق شد؛

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از وصول و توزیع اقلام بهداشتی و کمکی در مبحث مقابله با بیماری کرونا برای مراکز درمانی و بیمارستانی با کمک فعالان اقتصادی و پیگیری این اتاق خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، پیام رضایی با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور که پروازها و امور پستی با محدودیت روبرو شده است سرانجام موفق شدیم اقلام درخواستی بازرگانان،تولیدکنندگان و واحدهای اقتصادی استان را از تهران با پیگیری های مستمر محمدرضا صفا؛ ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس وصول کنیم، افزود: تمام این اقلام آماده توزیع در مراکز درمانی استان هستند.

وی ادامه داد: این اقلام که به درخواست ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس و تلاش شبانه روزی ایشان تامین شده شامل شیلد محافظ صورت، دستکش، عینک یک بار مصرف، کلاه یک بار مصرف، لباس یک بار مصرف و ماسک می باشد.

این در حالی است که اتاق بازرگانی بندرعباس از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون در چندین مرحله اقلام مورد نیاز به بیمارستان ها و مراکز درمانی استان را با کمک های نقدی فعالان اقتصادی اعطا کرده است که علاوه بر آن بازرگانان در قشم و لنگه و سایر شهرستان ها نیز اقلام مورد نیاز کادر  درمان را تامین و اهدا کرده‌اند.

رضایی افزود: با توجه به اینکه اتاق بازرگانی بندرعباس به عنوان معین تجار و استان در جمع آوری کمک جهت حمایت از مبارزه با ویروس کرونا انتخاب شده است،  تجار و خیرین می توانید حمایت های خود را به شماره حساب ذیل واریز کنند.

شماره حساب: ٠١٠٤٩٣٠٣٣١٠٠٤

شماره شبا: IR٢٩٠١٧٠٠٠٠٠٠٠١٠٤٩٣٠٣٣١٠٠٤

بانک ملی شعبه پاسداران بنام اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی بندرعباس

در انتها جا دارد از همراهی ها و حمایت جناب آقای همتی؛ استاندار محترم، تیم ستادی مبارزه با ویروس کرونا و نیز قاسمی ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قدردان و سپاسگزار باشیم.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی بیمارستان مراکز درمانی هرمزگان فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر