کد خبر: 889845 A

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان:

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه مسافرت کردن در شرایط کنونی هدر دادن زحمات کادر درمانی، مسئولان و گروه‌های مردمی برای مقابله با کرونا است.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی در جمع اصحاب رسانه با تشریح اقدامات انجام شده در استان برای مقابله با شیوع کرونا اظهار داشت: برای مقابله با این بیماری نمازهای جمعه، نماز جماعت، هیات‌های مذهبی، بقاع متبرکه، بازارها، بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک و غیره تعطیل شدند چرا که ما در میدان مبارزه با این مشکل قرار داریم.

وی با اشاره به تلاش مسئولان به‌ویژه کادر درمانی استان برای حفظ سلامتی مردم افزود: بسیاری از مردم نیز مدت‌ها است با رعایت پویش در خانه بمانیم به یاری ما آمده‌اند که البته برای آنها نیز سختی‌ها و مشکلاتی داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با اشاره به خدمت‌رسانی شبانه روزی مسئولان و گروه‌های جهادی برای مقابله با کرونا گفت: این زحمات برای این است که سلامت مردم حفظ شود اما متاسفانه می‌بینیم در ایام نوروز مسافرت‌هایی در حال رخ دادن است که باید نسبت به آن حساس شد.

وی عنوان کرد: این مسافرت‌ها سبب بروز اضطراب‌ها در مردم می‌شود به همین دلیل اگر استمرار یابد با مشکلات بسیاری در سطح کشور روبه‌رو می‌شویم.

شعبانی تصریح کرد: بسیاری از مردم مدت‌ها است در خانه مانده‌اند چرا که مقابله با کرونا نیازمند همراهی همه آحاد جامعه است  پس ما برای پیروزی بر شرایط موجود باید دست به دست هم دهیم بنابراین از همه مسافرانی که در ایام نوروز در استان همدان هستند یا می‌خواهند به این شهر بیایند می‌خواهیم در تصمیم خود تجدید نظر کنند.

وی ابراز کرد: پس از پایان یافتن بیماری کرونا استان همدان با تمامی امکانات و تجهیزات در اختیار مسافران و هموطنان عزیز قرار دارد اما تا آن روز می‌خواهیم مردم از مسافرت کردن پرهیز کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید براینکه مسافرت کردن در شرایط کنونی هدر دادن زحمات کادر درمانی، مسئولان و گروه‌های مردمی برای مقابله با کرونا است، بیان کرد: علاوه بر مردم از ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا نیز می‌خواهم در مواجهه با برخی مسائل جدی‌تر ورود کنند  هر چند استان همدان شرایط نسبتا خوبی داشته اما در این چند روز به‌دلیل حضور مسافران شرایط استان تغییر کرده است.

استان همدان ایام نوروز سلامت مسافران ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر