کد خبر: 889749 A

رییس پلیس فتا استان گفت: در اجرای طرح برخورد با تبلیغ فروش اقلام پزشکی غیرمجاز در فضای مجازی مقادیر زیادی کالای بهداشتی و پزشکی درشهرستان کرج کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد اقبالی امروز با اشاره به پیگیری بی وقفه فضای مجازی در پیشگیری از سوء استفاده کلاهبرداران، اظهار داشت: کارشناسان اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا البرز طی رصد سایت ها و کانال های مختلف درفضای مجازی دریک سایت فروش کالا به یک آگهی تبلیغ فروش محافظ و ماسک برخورد و موضوع را به صورت ویژه در دستور کارقراردادند

وی اضافه کرد: کارشناسان پلیس فتا با همکاری اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی البرز با هماهنگی مقام قضائی محل مورد نظر را شناسایی و در بازرسی از محل مورد نظر بیش از یک هزارو 350 عدد کالای پزشکی غیرمجاز کشف شد.

سرهنگ اقبالی گفت: کالاهای کشف شده شامل پمپ بادکش ،آتل انگشت ،آمبویگ مربوط به تنفس مصنوعی، پودر میکرو درم ، رول روتختی اتاق جراحی ، عینک محافظ پرستاری ، عینک محافظ نشکن، شیلد محافظ صورت ،مرطوب سنج اکسیژن و گاز استریل  بوده که از یک محیط کاملا غیر بهداشتی کشف شد.

رییس پلیس فتا استان البرز با بیان این که در این رابطه یک نفر دستگیر شد گفت: بر اساس برآورد کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 500 میلیون ریال برآورد شده است.

 طی یک ماه گذشته تاکنون مقادیر زیادی انواع دارو ، مواد ضدعفونی کننده ، ژل بهداشتی، انواع کالای پزشکی و الکل توسط پلیس البرز و سایر دستگاه های نظارتی این استان کشف شده است.

تجهیزات پزشکی سرهنگ اقبالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر