کد خبر: 889686 A

حسین زاده خبرداد:

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: محور چمن بید - گرمه و همچنین گرمه به میامی به علت بارش شدید برف و باران و طغیان رودخانه بسته شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا حسین زاده گفت: تردد در محور چمن بید-گرمه و گرمه- میامی تا زمان فروکش کردن آب رودخانه‌ها در این ۲ محور امکان پذیر نیست.

وی افزود: محور‌های خراسان شمالی بویژه گردنه‌های استان در مسیر بجنورد- اسفراین، بجنورد- آشخانه هم‌اکنون مه‌آلود و لغزنده است که این امر موجب کندی تردد خودرو‌ها شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از رانندگانی که قصد عبور از محور‌های استان دارند خواست در صورت نیاز به تردد‌های ضروری حتما تجهیزات ایمنی را همراه داشته باشند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی وزش باد نسبتا شدید در پاره‌ای نقاط باد لحظه‌ای شدید و رگبارو رعد وبرق با احتمال تگرگ، بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش باران و برف و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و کاهش ۱۰ درجه‌ای دمای هوا را تا پایان روز چهارشنبه پیش بینی کرده است.

استان خراسان شمالی با پنج هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در شمال شرق کشور و در حد فاصل استان‌های شمالی به مشهد مقدس قرار دارد.

بارش باران پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی مشهد مقدس هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر