کد خبر: 889631 A

صادق مطرح کرد:

فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمال غرب گفت: در شرایط بحرانی بیمارستان صحرایی ۲۰۰ تختخوابی سپاه در ارومیه قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تختخواب را دارد.

به گزارش ایلنا، رسول صادق در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید باکری واقع در مجتمع شهید کاظمی ارومیه بیان کرد: این بیمارستان به منظور خدمات رسانی به بیماران کرونایی با تمام تجهیزات و امکانات افتتاح شده است.

سرهنگ رسول صادق  بیان کرد: بیمارستان شهید مهدی باکری که در تاریخ بیستم اسفند با ظرفیت ۲۰۰ تختخواب افتتاح شده در شرایط بحرانی قابلیت ارتقا به ۵۰۰ تختخواب را دارد.

وی تصریح کرد: این بیمارستان، با بهره گیری از تمام امکانات بهداشتی و درمانی و تمامی ملزومات زیستی از قبیل سرویس‌های بهداشتی، حمام، محل استراحت بیماران و کادر درمانی و غیره با رعایت تمامی استانداردها افتتاح شده است.

سرهنگ صادق با بیان اینکه این استراحتگاه جهت مداوای بیماران کرونایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت افزود: در شرایط بحرانی این بیمارستان  قابلیت افزایش تا ۵٠٠ تختخواب را دارد.

فرمانده مرکز بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه شمالغرب یادآور شد: این اولین بیمارستان صحرایی بیماران کرونایی در ارومیه است که افتتاح آن دو هدف عمده را دنبال می‌کند؛ در وهله اول ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی در شرایطی که بیمارستانهای ثابت استان پاسخگوی نیاز  این بیماران نباشند و در مرحله دوم ارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی در شرایطی که بیمارستانهای ثابت استان توان ارائه خدمات به سایر بیماران را نداشته باشند.

بهداشتی و درمانی بیمارستان خدمات رسانی شهید باکری بیمارستان صحرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر