کد خبر: 889624 A

فرماندار رزن مطرح کرد:

فرماندار رزن، وضعیت این شهر و اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد و گفت: "رزن" با وجود بیشترین ارتباط با استان‌های آلوده کمترین مبتلایان به کرونا را داشته است.

به گزارش ایلنا، سیدرضا سلامتی با اشاره به روزهای سخت مقابله با شیوع کرونا در کشور گفت: به لطف خدا و با اقدامات انجام گرفته ۳ روز است که مورد جدید و مثبت کرونا نداریم. در غربالگری هم رتبه اول استان را در در اختیار داریم. این در حالی است که ما بیشترین ارتباط را با استان‌های قم، البرز، تهران و قزوین و استان‌های شمالی داریم. 

وی در مورد اقدامات پیشگیرانه در سطح شهر گفتک با قاطعیت اصناف غیر ضرور را قبل از روز ۲۷ اسفند تعطیل کردیم و بیشترین اطلاع رسیانی را از طریق رادیو، تلویزیون و فضای مجازی داشتیم. علاوه بر آن با بلندگوی سیار در شهر و روستا هشدارهای لازم را به مردم دادیم.

فرماندار رزن اضافه کرد: اقلام بهداشتی در بسته های خاص تهیه و توزیع خانه به خانه در شهر و روستا انجام گرفت تا مردم از نظر دسترسی به امکانات بهداشتی با مشکلی روبرو نباشند.

سلامتی درباره وضعیت روستاهای منطقه گفت: در تمام روستاها کمیته پیشگیری و مقابله با کرونا متشکل از دهیار، بهورز، رئیس شورا و فرمانده پایگاه تشکیل و روزانه گزارش اقدامات از جمله آموزش و ضدعفونی و توزیع اقلام و حضور مسافرین را به بخشداری و مرکز بهداشت ارائه می‌دهند. 

وی با اشاره به کنترل ورود و خروج مسافران به شهر یادآور شد: از دیروز به تمام خودروهای پلاک خارج از استان ۲ ساعت فرصت دادیم شهرستان را ترک کنند در غیر این صورت خودرو آنها توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد.

تلویزیون خودرو فرماندار فضای مجازی مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر