کد خبر: 889603 A

معاون راهداری جنوب استان کرمان:

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از مسدود شدن مسیر کهنوج-بندرعباس و رودبارجنوب-ایرانشهر بر اثر سیلاب خبرداد.

به گزارش ایلنا، احسان شاهرخی در باره آخرین وضعیت راه‌های جنوب استان کرمان در پی بارندگی های ۲۴ ساعت گذشته در این منطقه گفت: به دلیل وقوع سیلاب و بالا آمدن آب در رودخانه های فصلی منطقه کهنوج، پل مسیر «کهنوج – بندرعباس» شکسته شده و هم اکنون این مسیر مسدود است همچنین با شکستن چند دستگاه پل در محور «رودبار جنوب – ایرانشهر» این مسیر نیز مسدود است.

وی ادامه داد: مسیر «کهنوج – قلعه‌گنج» به دلیل آب‌بردگی قسمتی از جاده و خسارت وارده به این جاده، هم اکنون مسدود است ضمن آنکه راه‌های فرعی و روستایی بیژن‌آباد، مظفرآباد و ... نیز به دلیل آبنماهای که در آنها وجود دارد، مسدود هستند.

معاون راهداری و حمل و نقل جادهای جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه همه مسیرهای منتهی به بخش زهکلوت مسدود هستند، گفت: بارندگی‌ها در فاریاب، قلعه‌گنج، کهنوج و رودبار جنوب خسارات جدی را به زیرساخت های راهی این منطقه وارد کرده که بیشترین خسارت به زیرساختهای حوزه راه‌ها متعلق به شهرستان‌های رودبار جنوب، کهنوج، قلعه‌گنج و فاریاب است.

شاهرخی درباره زمان بازگشایی راه‌های مسدود شده نیز گفت: با تلاش راهداران و نیروهای امداری سعی می کنیم راه‌های مسدود شده را به صورت موقت تا آخر وقت امروز بازگشایی کنیم.

استان کرمان جاده حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر