کد خبر: 889513 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

در پی افزایش تعداد بیماران کرونایی در استان ایلام نماینده ایلام در شورای عالی استان ها از عملکرد مسئولان استانی به شدت انتقاد کرد.

حمدالله بیگی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با انتقاد از مسئولان استانی ایلام درباره عدم نظارت بر وضعیت تردد مسافران در ورودی بیشتر شهرستان‌های این استان و برپایی چادرها در طبیعت، اظهار داشت: مسئولان استانی فقط شعار می دهند و تاکنون هیچ نظارتی در کنترل ورودی شهرها در خصوص تردد مسافران به استان ایلام نداشته اند. در حال حاضر در اکثر شهرستانهای استان از جمله ایوان، ملکشاهی، بدره، آبدانان و... توسط اهالی این مناطق چادرهایی برپا شده است که از سوی هیج ارگانی به این موضوع نظارت و رسیدگی نمی شود.

بیگی با بیان اینکه در استان ایلام با کمبود لوازم بهداشتی از جمله ماسک، الکل و دستکش مواجهیم، افزود: در شهرستان 50 هزار نفری مانند ایوان با توزیع 200 الی 300 قلم لوازم بهداشتی هیچ دردی از کسی دوا نمی‌شود.نیازهای مردم بیشتر از این حرف ها است  .

نماینده ایلام در شورای عالی استانها ادامه داد: اگر اقدامی جدی از سوی مسئولان استانی و عوامل انتظامی و قضایی در بحث کنترل ورودی شهرها در تردد مسافران نوروزی و جمع آوری چادرها در دامنه کوهستان ها انجام نشود در روزهای آینده اکثر مردم استان به این ویروس آلوده خواهند شد به طور مثال از 17 مورد ابتلای جدید به این ویروس در روز گذشته 7 مورد از مسافران ورودی به استان بودند.

وی در پایان افزود: امیدوارم در شرایط بحرانی امسال مانند سال گذشته و مشکلات سیل مسئولان استانی در مسافرت و خواب غفلت نباشند و هر چه زودتر به داد مردم استان ایلام برسند.

طبیعت مسافران ایلام شورای عالی استان ها کروناویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر