کد خبر: 889510 A

رئیس اداره دامپزشکی اسلام آبادغرب خبر داد

رئیس‌اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف سه فک پلمب غیرقانونی واحدهای غیرمجاز توزیع مرغ زنده در این شهرستان و معرفی متخلفان به مراجع قضایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، صیدمحمد قاسمی از بازدید کارشناسان دامپزشکی اسلام آبادغرب از واحدهای غیرمجاز و پلمب شده این شهرستان خبر داد و گفت: ‌اکیپ مشترک و ‌نظارتی ‌‌این ‌اداره طی بازدیدهای شب قبل برخورد قاطع با متخلفانی که فک پلمب انجام داده بودند را در دستور کار قرار داد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: شب گذشته طی بازدید اکیپ نظارت این اداره‌ ‌با‌ همکاری ‌نیروی‌ ‌انتظامی از ‌مراکز‌ پلمب ‌فروش ‌مرغ‌ زنده ‌این‌ شهرستان توانست سه انبار توزیع مرغ را که به صورت غیرقانونی فک پلمب کرده بودند را شناسایی کند.

وی با تاکید بر اینکه شیوع بیماری کرونا خطرات جدی در پی خواهد داشت و هرگونه تخلف با برخورد قاطعی از سوی اکیپ مشترک دامپزشکی همراه خواهد بود، گفت: از انبارهای که فک پلمب غیرقانونی انجام دادند، مقدار‌ ۴۳۷ کیلوگرم مرغ ‌‌زنده را‌‌ کشف ‌‌و ضبط‌ کردیم، که این کشفیات به ‌کشتارگاه ‌طیور‌ ارسال‌ شد.

وی ادامه داد: واحدهای غیربهداشتی و غیرقانونی فروش مرغ زنده در شهرستان اسلام آبادغرب مجددا پلمب و جوش شده است، همچنین متخلفان برای برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مسئول از همشهریان ‌اسلام آبادغرب خواست تا ‌در راستای‌ مبارزه‌‌ ‌با ‌بیماری‌کرونا ‌و آنفلوآنزای‌ فوق‌ حاد ‌پرندگان ‌هرگونه ‌موارد مشکوک و ‌کشتار غیر‌ مجاز‌دام ‌و طیور ‌را ‌به‌ شماره‌ تماس ‌۴۵۲۲۳۳۸۸‌ اداره‌ دامپزشکی‌‌ در میان بگذارند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسلام آبادغرب به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و... در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس 1512 و پل ارتباطی سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

پلمب شهرستان اسلام آباد غرب واحد های غیر مجاز مرغ زنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر