کد خبر: 889505 A

دادستان کرمانشاه خبر داد:

دادستان عمومی وانقلاب استان از توقف زمین خواری در پارک شرقی شهر کرمانشاه و تحت پیگیر قرار گرفتن متخلفین خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، شهرام کرمی دادستان کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از وصول گزارش‌هایی مبنی بر مشاهده تخلف دیوارکشی در بخشی از پارک شرقی کرمانشاه پیگیری موضوع در دستورکار قرار گرفت .

 وی تصریح کرد : با بررسی های انجام شده از سوی ضابطین دستگاه قضایی یک فقره زمین خواری در این پارک تائید شد واز ادامه عملیات دیوارکشی در این پارک جلوگیری به عمل آمد .

مدعی العموم کرمانشاه خاطر نشان کرد : پس از احراز تخلف زمین خواری در پارک شرقی کرمانشاه ،دستورات قاطع وسریع در خصوص شناسایی وبرخورد با مباشرین ،شرکا ءومعاونین جرم مذکور وهمچنین قصور یا عدم قصور مامورین دولتی وشهرداری صادر شد .

وی در ادامه با هشدار به زمین خواران ومتصرفین اراضی ملی در استان اعلام کرد : با متجاوزان به اراضی ملی بشدت برخورد کرده وهر گونه دست درازی به این اراضی را قطع می کنیم .

این مسئول اضافه کرد : بهره مندی از منابع طبیعی ، هوای پاک وفضای سبز از حقوق حقه ی عامه شهروندان بوده وبا شخص ویا اشخاصی که قصد تجاوز به حقوق عمومی را دارند به شدت برخورد خواهد شد .

کرمی در ادامه خواستار هوشیاری بیشتر دستگاه های اجرایی ذیربط مانند شهرداری، امورات اراضی، میراث فرهنگی، منابع طبیعی، محیط زیست و نیروی انتظامی در برخورد با زمین خوران و متصرفین اراضی طبیعی و ملی شد و گفت : با توجه به اینکه در تعطیلات دستگاه های ذیربط تخلفاتی داشته باشند، لذا انتظار داریم دستگاه های مذکور هشیاری خود را حفظ و راه هرگونه تخلف را براین سودجویان ببندند .

وی در پایان اعلام کرد : متخلفین باید آگاه باشند که چشمان دستگاه قضایی ونیروهای انتظامی وامنیتی بیدار است و اجازه تخلف را به آنها نمی دهیم .

زمین خواران دادستان کرمانشاه پارک شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر