سرخط خبرها:
کد خبر: 889411 A

رضایی خبر داد:

استاندار اصفهان گفت: با توجه به صنایع و فرصت های اقتصادی موجود در شهرستان های اصفهان و کاشان ضروری است وضعیت این دو شهرستان در دوران پسا کرونا مد نظر قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور اظهار داشت: تعداد موارد بستری و ترخیصی در ۲۲ شهرستان استان ثابت شده و جمع افراد بستری و ترخیص شده سیر نزولی پیدا کرده است.

وی با اشاره به احتمال افزایش ترددها در هفته دوم سال جاری، ادامه داد: پیشی‌بینی می‌کنیم با توجه به احتمال افزایش ترددها افراد مبتلا نیز در این مقطع افزایش پیدا کند.

استاندار اصفهان تاکید کرد: در این مدت از ظرفیت های مردمی و سمن ها بسیار خوب استفاده شده است و در حال حاضر آمادگی داریم ۴۰۰ هزار بسته سه میلیون ریالی اجناس را در بین اقشار آسیب پذیر استان توزیع کنیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی استان برای افزایش تولیدات اقلام بهداشتی، افزود: در این رابطه تولید ماسک معمولی به ۵۰۰ هزار عدد و تولید ماسک n۹۰ به روزانه ۱۵ هزار ماسک ارتقا پیدا کرده است.

استاندار با اشاره به ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار لیتر الکل در استان اصفهان خواستار رفع مشکلات در خصوص تهیه مواد اولیه برای تولید این ماده بهداشتی شد.

وی اظهار کرد: تولید لباس و گان در استان در حال حاضر در حد خودکفایی است و امیدواریم در آینده با افزایش ظرفیت ها بخشی از نیازمندی‌های کشور را نیز برطرف کنیم.

رضایی خواستار تشکیل کمیته ای برای حمایت از صنایع در دوران پسا کرونا شد و افزود: با توجه به صنایع و فرصت های اقتصادی موجود در شهرستان های اصفهان و کاشان ضروری است وضعیت این دو شهرستان در دوران پسا کرونا مد نظر قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به مدت زیاد ماندن در خانه، الگوهایی برای این شرایط طراحی و تبلیغ شود و با بهره‌گیری از فرصت کسب و کارهای اینترنتی که در این عرصه زیانی ندیده‌اند، برنامه‌ریزی مناسب صورت گیرد.

اصفهان کاشان استاندار اصفهان کرونا در اصفهان پسا کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر