سرخط خبرها:
کد خبر: 889405 A

خضری به ایلنا خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: حجم تردد برون شهری به استان اصفهان نسبت به سال های گذشته 70 درصد کاهش داشته است.

مهدی خضری در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: با کمترین حجم مسافر نسبت به سال های قبل مواجه بودیم که بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در شش پلیس راه استان اصفهان اکیپ‌های سنجش و تشخیص کرونا، بهداشت، هلال احمر، اروژانس گشت های پلیس راهوری و پلیس راه مستقر شده اند و از تمام سرنشینان ماشین هایی که قصد ورود به این استان را دارند تست غربالگری کرونا می گیرند.

وی ادامه داد: دستور و بخشنامه ای مبنی بر ممانعت از ورود مسافر با پلاک های غیر به بومی به استان اصفهان به ما داده نشده است با این حال با توجه به استقرار اکیپ های کنترل ویروس کرونا در شش پلیس راه استان، افراد مشکوک به مراکز درمانی ارجاء داده می شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به کاهش حجم تردد در جاده ها، شاهد افزایش سرعت در جاده ها هستیم که با توجه به بارندگی های صورت گرفته و لغزندگی جاده ها می تواند حادثه آفرین باشد. تقاضا داریم رانندگان عزیز سرعت مطمئنه را رعایت کنند تا اندک سفرهای نوروزی نیز ایمن برگزار شود.

کرونا در اصفهان مدیرکل راهداری استان اصفهان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان غربالگری کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر