سرخط خبرها:
کد خبر: 889297 A

عادلی به ایلنا خبر داد:

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز از کاهش بیش از ۹۰ درصدی ورود و خروج مسافر از پایانه مرکزی تبریز خبر داد.

حسین عادلی سعدآباد در این خصوص به ایلنا، گفت: با توجه شیوع ویروس کرونا از حدود یک ماه گذشته و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در پایانه مرکزی تبریز، ورود و خروج مسافر در این پایانه کاهش بیش از ۹۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

وی ادامه داد: اواخر اسفند ۹۷ و همچنین نخستین روزهای فروردین ۹۸، سالن ترمینال مرکزی تبریز شاهد ورود و خروج مسافران زیادی بود، اما در روزهای واپسین اسفند ۹۸ و نخستین روز از فروردین ۹۹ میزان مراجعه مسافران به ترمینال مرکزی کاهش بیش از ۹۰ درصدی داشته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز در عین حال از آمادگی کامل کارکنان این سازمان جهت انجام وظایف خود خبر داد و افزود: با وجود کاهش میزان مسافران ورودی و خروجی، این سازمان با بسیج کلیه امکانات در حال انجام وظایف ذاتی خود است.

وی گفت: تعدادی از مردم و شهروندان عزیزمان به توصیه‌های مربوط به ماندن در منزل و عدم مسافرت توجه دارند که باید از این عزیزان به جهت اهمیت دادن به موضوع ویروس کرونا تشکر کنیم.

 وی بیان کرد: کار ضدعفونی محوطه پایانه‌های مرکزی تبریز بصورت مستمر ادامه دارد و غربالگری و تست سلامت مسافران ورودی و خروجی نیز در این پایانه انجام می‌شود.

بسیج سلامت شهرداری مسافران ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر