کد خبر: 889221 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان :

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به استقرار سه‌ پایگاه سلامت در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های تابعه استان خبرداد و گفت: هلال احمر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان در مبادی ورودی و خروجی به کنترل تردد خودروها پرداخته و با استفاده از تجهیزات پزشکی شامل تب سنج و غیره در جهت شناسایی موارد مشکوک فعالیت دارند.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک افزود: این کارگاه با استفاده از ظرفیت های موجود و موثر داوطلبان هلال‌احمر و اداره کل فنی و حرفه ای استان فعال شده و این مهم از فعالیت انسان دوستانه داوطلبان در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کروناست.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، تاکید کرد: داوطلبان هلال احمر استان زنجان از زمان شیوع کرونا در همه شهرستان ها به روش های مختلف در حال انجام اقدامات پیشگیرانه در جهت مبارزه با کرونا هستند.

وی، گفت: ماسک های تولیدی به معاونت دارو و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان جهت توزیع تحویل داده می شود.

میرزایی اظهارداشت: علاوه بر این، داوطلبان هلال احمر در سطح شهرستان ها اقدام به خرید و توزیع مواد ضدعفونی در بین خانوارهای روستاهای محروم کرده اند.

وی یادآوری کرد: این اقدامات در راستای رسالت جمعیت هلال احمر مبنی بر تامین سلامت انسان هاست.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از طرفی نیز ضدعفونی شبانه خیابان ها و معابر تردد و شلوغ شهر از دیگر اقدامات هلال احمر به شمار می رود.

وی به اعلام هشدار در خانه ماندن جهت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و خاطرنشان کرد: این هشدارها توسط پنج اکیپ  در مناطق، شهرک های اقماری و معابر شلوغ و پرتردد شهر به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا انجام شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به استقرار سه‌ پایگاه سلامت در مبادی ورودی و خروجی شهرستان های تابعه استان خبرداد و گفت: هلال احمر  با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان در مبادی ورودی و خروجی به کنترل تردد خودروها پرداخته و با استفاده از تجهیزات پزشکی شامل تب سنج و غیره در جهت شناسایی موارد مشکوک فعالیت دارند.

میرزابی تاکید کرد: هلال احمر استان با همه امکانات در حالت آماده باش بوده و فعالیت‌های آموزشی و  آگاه‌سازی به منظور قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا از هیچ تلاشی برای سلامت جامعه دریغ نمی کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان /شهرام میرزایی/ کنترل و پی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر