سرخط خبرها:
کد خبر: 888811 A

سخنگوی شورای سلامت جزیره کیش:

سخنگوی شورای سلامت جزیره کیش گفت: با دریافت جواب آزمایش های روزهای گذشته، ۳ مورد از بیمارانی که از قبل تحت کنترل و مراقبت قرار گرفته بودند به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ اضافه شده اند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا رضانیا با بیان اینکه از ابتدای شروع اپیدمی در کیش تاکنون از مجموع۶۰ بیمار بستری شده ۳۱ مورد بیمار کووید ۱۹ تشخیص داده شده است، اظهار کرد: این آمار نسبت به جمعیت کیش، آمار بالایی است و نشان از آلودگی دارد که به علت ورود مسافران از نقاط آلوده به جزیره کیش اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: امیدوارم که با کنترل ورودی های جزیره و پافشاری بر اینکه مسافر کمتری به جزیره وارد شود و یا اینکه اصلا در روزهای آتی وارد نشود در ۱۵ روز آینده که اوج اپیدمی است، بتوانیم بیماری را در جزیره کنترل کرده و زنجیره انتقال را قطع کنیم.

رضانیا با اشاره به اینکه امیدوارم مسئولان کشور در این زمینه به ما کمک کنند تا بتوانیم بیماری را کنترل کرده و شرمنده مردم مان نباشیم، تصریح کرد: از تمامی هموطنانمان میخواهم که به جزیره کیش سفر نکنند و از مردم جزیره نیز درخواست می کنم که این جزیره را به قصد مسافرت ترک نکنند.

وی در پایان گفت: تمام نقاط کشور این آلودگی را دارد و هر کس که به مسافرت برود احتمال دارد که در برگشت این آلودگی را داشته باشد و یا اینکه آلودگی را از کیش با خود ببرد و مسافری که به جزیره سفر می کند نیز ممکن است این آلودگی را با خود به کیش بیاورد.

سلامت مسافران کیش جزیره نقاط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر