کد خبر: 888633 A

معاون استاندار یزد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان اینکه بحران شیوع کرونا در استان یزد جدی است‌ گفت: هیچ خدماتی به مسافران ارائه نمی شود لذا هموطنان از سفر به این استان جدا پرهیز کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، احمد ترحمی اظهار داشت: بحران شیوع بیماری کرونا در استان یزد جدی است و از هم‌وطنان در سراسر کشور می‌خواهم از سفر کردن به مقصد این استان جدا پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه در ایام نوروز و در این شرایط که برای کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا تلاش می شود هیچ گونه خدماتی به مسافرین و گردشگران ارائه نمی‌شود ادامه داد: پیام مردم شهر میراث جهانی یزد به هم وطنان ایرانی این است که به مقصد یزد به این استان سفر نکنند و با سفر کردن به یزد به این بحران دامن نزنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اضافه کرد: استان یزد در سال ٩٩ آمادگی پذیرایی از هیچ مسافری را ندارد و همه اماکن تاریخی و گردشگری یزد تعطیل است.

جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا با اشاره به اینکه در زمان و شرایط دیگری پذیرای گردشگران خواهیم بود افزود: در نوروز امکان پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در قالب کمپ های گردشگری، مدارس، ورزشگاه‌ها، مهمانسراها، مسافرخانه‌ها وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار عنوان کرد: امکان برپایی چادر نیز در هیچ نقطه از استان یزد وجود ندارد و با توجه به اینکه مردم استان در خانه خود مانده‌اند، از هموطنان می‌خواهم آنها نیز در خانه بمانند تا چرخه انتقال ویروس کرونا قطع شود.

ترحمی اظهار امیدواری کرد: پس از ریشه کن شدن بیماری کرونا این کهن دیار با پوشیدن رخت سلامت بتواند میزبانی شایسته برای همه ایرانیان از سراسر کشور باشد.

به گزارش ایلنا، بیش از 540 نفر در یزد به کرونا مبتلا هستند و 57 نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

گردشگری یزد کرونا خدمات سفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر