کد خبر: 888600 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان عنوان کرد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به استقرار اکیپ‌هایی برای کنترل خودروهای ورودی به این استان، افزود: از هموطنان درخواست می کنیم که این ایام در خانه مانده و از سفر پرهیز کنند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ یوسف ملک‌زاده با بیان اینکه خودروهایی که قصد آمدن به فارس را دارند در کلیه ورودی‌ها توسط عوامل امدادی و خدماتی بهداشتی بررسی می‌شوند، گفت: هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در فارس فراهم نشده است.

ملک‌زاده گفت: پلیس سال نو را با در نظر گرفتن شرایط حساس کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا با شعار «سلامت خانواده- امنیت جامعه » شروع می کند.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های جامعه پزشکی و سایر یگان های امدادی و خدماتی استان در خصوص پیشگیری و مهار بیماری کرونا، گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت خوب مردم بتوانیم  این مشکل را هم برطرف کنیم و به یک وضعیت مطلوب برسیم.

ملک‌زاده افزود: پلیس فارس برای ارتقاء احساس امنیت با توجه به شرایط موجود، اقدام به تقویت و افزایش گشت های انتظامی، پیشگیری و ترافیکی کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز یک هزار واحد گشت با رویکرد پیشگیری از جرم به کارگیری شده است، گفت: در ۴۸ ساعت گذشته با برنامه ریزی و تمهیدات انجام شده، ۳۵ درصد کل جرایم و ۷۰ درصد از تصادفات نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در حال حاضر امنیت مطلوبی در فارس برقرار است و از شهروندان درخواست داریم پلیس را همکاری کنند و به مقررات پایبند باشند.

ملک‌زاده با اشاره به اینکه در ورودی همه شهرهای منتهی به استان فارس نیروی انتظامی در کنار دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر و سایر دستگاه ها قرار دارند و خودروها را کنترل می‌کنند، بیان کرد: هیچ مکانی برای اسکان مسافران نوروزی در فارس فراهم نشده است.

وی با بیان اینکه برابر بررسی صورت گرفته در هتل‌های استان فارس تنها ۶۰ نفر مسافر اسکان دارند که قبل از شیوع بیماری کرونا در آنجا اسکان داشته‌اند، تصریح کرد: در ۴۸ ساعت گذشته فقط یک نفر مسافر در یکی از هتل‌ها اسکان داشته که وی پزشک بوده و برای ارائه خدمات در بیمارستان‌ها وارد استان شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس از هموطنان خواست از هرگونه سفر غیرضروری به فارس خودداری کنند و در صورت الزام به مسافرت، با خادمان خود در تیم های امدادی مستقر در ورودی شهرها همکاری لازم داشته باشند.

اسکان مسافران نوروزی ایام نوروز جامعه پزشکی جرم فرماندهی انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر