کد خبر: 888205 A

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی و دبیر ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان از پلمپ یک واحد اقامتی متخلف در راستای کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان دامغان خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی قاسمی افزود: در راستای مصوبات کارگروه استانی ستاد مدیریت کرونا درخصوص ممنوعیت پذیرش مسافر و گردشگر برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، طی بازدیدهای صورت گرفته یک واحد متخلف در شهرستان دامغان شناسایی و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد.

وی اظهار کرد: سرکشی و نظارت بر واحدهای گردشگری تحت پوشش این اداره توسط ناظران و کارشناسان ستاد اجرایی خدمات سفر استان و شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط به صورت روزانه و مستمر در دستور کار این اداره قرار دارد و با توجه به حساسیت شرایط کنونی با هر گونه تخلف و عدم رعایت قوانین برخورد خواهد شد. 

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دامغان افزود:هدف ستاد خدمات سفر شهرستان دامغان با نگاه ویژه به سلامت مردم، تلاش بر کاهش انگیزه سفر در نوروز ۹۹ بر خلاف سنوات گذشته می باشد و بدین منظور کلیه ی واحدهای تحت پوشش میراث فرهنگی مانند اقامتگاه های بوم گردی، مراکز اقامتی و رستوران های بین راهی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند و تنها دفاتر خدمات گردشگری جهت لغو بلیط و جابجایی تور های رزور شده در تاریخ مناسب با رعایت کامل موارد بهداشتی به فعالیت خود ادامه می دهند. 

قاسمی با بیان اینکه برای شکست کرونا همه در کنار هم هستیم گفت: مسافرین، گردشگران و همشهریان عزیز درصورت هرگونه شکایت احتمالی از تاسیسات گردشگری استان و شهرستان، موضوع را از طریق تماس با سامانه ۰۹۶۲۹ پیگیری و از مراجعه حضوری به ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خودداری نمایند.

 

تعطیلات نوروز کرونا ویروس اداره میراث فرهنگی دامغان پلمپ واحد اقامتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر