کد خبر: 888189 A

​سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دامغان:

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دامغان گفت : هیئت امنا مسجد زرگرآباد بدون هماهنگی این اداره ، درختان را قطع کرده است.

به گزارش ایلنا، علی اصغر مقیمیان بیان کرد: متاسفانه هیئت امنا مسجد زرگرآباد در مورد اختلاف ملک مورد نظر با شورای اسلامی و طرح شکایت در دادسرای عمومی و انقلاب هیچ هماهنگی با این اداره انجام نداده است.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دامغان گفت : دادسرای عمومی و انقلاب دامغان هویت اعضا و اعتبار حکم هیئت امنا مسجد زرگر آباد را از این اداره استعلام نکرد و در صورت اخذ استعلام دادگاه از اداره اوقاف و امور خیریه دامغان ،ما متوجه این قضیه می شدیم و نمی گذاشتیم تا این مرحله ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد : از نظر شخص بنده کار قطع درختان اشتباه بوده و با قطع اشجار موافق نیستم زیرا باید درختان را به عنوان موجود زنده نگریست.

علی اصغر مقیمیان ضمن اینکه با صلح و سازش بسیار راحت تر می شود مسائل را حل نمود، ادامه داد: هر چند دادگاه اختیار بقا و عدم بقای درختان را به هیئت امنا واگذار کرده اما می توانستیم از این زمین، هم برای پارکینگ مسجد و هم فضای سبز استفاده نماییم.

وی ادامه داد : تا قبل از اینکه خبر در خبرگزاری ایلنا منتشر شود هیچ اطلاعاتی از طرح شکایت و صدور حکم نداشتم اما به جهت بررسی موضوع و دریافت جزئیات بیشتر بعد از تعطیلات عید نوروز با همکاری واحد فرهنگی و حقوقی اداره اوقاف و امور خیریه، هیئات امنا مسجد زرگرآباد را دعوت می کنم و به تصمیم جامعی در این خصوص خواهیم رسید.

قطع درختان شورای اسلامی زرگر آباد هیئت امنا مسجد زرگرآباد دامغان اداره اوقاف و امور خیریه دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر