کد خبر: 888074 A

فرماندار سنندج خبرداد:

فرماندار سنندج گفت: برای مقابله جدی‌تر با تداوم شیوع کرونا در سنندج، دستگاه‌های مسئول نسبت به جمع‌آوری دست‌فروشان در سطح شهر سنندج اقدام می‌کنند.

به‌گزارش ایلنا، محمدابراهیم زارعی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی دست‌فروشان نامناسب است، اظهار کرد: نمی‌توان به بحرانی که جهان را در برگرفته و جان شهروندان را به جد تهدید می‌کند، اهمیت نداد.

وی افزود: همه باید درک کنیم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا راهی جز خلوت کردن خیابان‌ها، ماندن در خانه و قطع تمام راه‌های انتقال و شیوع کرونا نیست.

فرماندار سنندج، از مردم خواست برای حفظ جان خود و دیگر شهروندان، در مقطع فعلی از خرید از دست‌فروشان پرهیز کنند.

به گفته زارعی، بهداشت عمومی توسط دست‌فروشان مواد خوراکی در کف خیابان‌ها به خطر جدی می‌افتد و از دست‌فروشان خواست در این بحران بهداشتی فراگیر از بساط کردن به جد پرهیز کنند.

وی گفت: بر اساس تصمیم ستاد کرونای سنندج، تمامی کانون‌های تهدید و تشدید شیوع ویروس کرونا امروز توسط مرکز بهداشت، شهرداری و نیروی انتظامی جمع‌آوری می‌شوند.

فرماندار سنندج درعین‌حال تاکید کرد: ستاد مبارزه با کرونا شهرستان از هیچ تلاشی برای کم کردن تردد و قطع انتقال ویروس کرونا فرو گذار نخواهد کرد و از امروز با دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی و شهرداری جمع‌آوری دست‌فروشان در سنندج اجرا شد.

جهان شرایط اقتصادی شهرداری سنندج مواد خوراکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر