کد خبر: 888047 A

مدیر کل ورزش و جوانان:

مدیر کل ورزش و جوانان، با بیان اینکه فضاهای ورزشی استان در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار گفت، گفت: تاکنون ۱۲ سالن ورزشی جهت استقرار بیماران کرونایی آماده سازی و تجهیز شدند.

به گزارش ایلنا از زنجان علی خلیلی ، در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون 12 سالن ورزشی در سطح استان جهت استقرار بیماران کرونایی آماده سازی و تجهیز شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان، تصریح کرد: 5 سالن دیگر نیز مراحل آماده سازی را طی می کند تا در صورت اعلام نیاز ستاد مقابله با کرونا در استان در اختیار قرار گرفته و تجهیز شود.

وی خاطرنشان کرد: سالن های تجهیز شده شامل 3 سالن شمشیربازی، چند منظوره و تنیس روی میز از مجموعه مادران و کودکان و یک سالن پیام مخابرات استان است که در صورت اعلام نیاز خوابگاه ورزشکاران مجموعه ورزشی انقلاب و کلیه اماکن ورزشی استان نیز به این نقاهت گاه ها افزوده خواهد شد و در حال آماده ‌سازی این اماکن هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در شهرستان ها نیز همین روند را در پیش گرفته ایم توضیح داد: سالن عسلک ابهر، سالن شهدای زرین آباد ایجرود،سالن سپاه و آموزش و پرورش در خرم دره ، سالن شهید فهمیده و آموزش و پرورش در خدابنده، سالن بانوان ماهنشان و کارگران تعاون طارم در حال حاضر تجهیز شده اند، افزود: سالن های چند منظوره شهدای حلب ایجرود، سالن چند منظوره کوثر و سالن 9 دی سپاه خدابنده نیز به صورت ذخیره برای تحویل به ستاد مبارزه با کرونا قرار دارند.

مدیر کل ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد: مردم فهیم استان با در خانه ماندن و حضور پیدا نکردن در اماکن پرتردد و پر ازدحام زنجیره ی شیوع این ویروس را بشکنند و اصلا نیازی به این اماکن ایجاد نشود.

مدیر کل ورزش و جوانان/علی خلیلی/کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر