کد خبر: 887906 A

در مرکزی رخ داد؛

دهیار روستای میشیجان علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین در راه دفاع از مردم در مبارزه با کرونا ویروس جان خود را از دست داد.

 به گزارش ایلنا، مرتضی سعیدی دهیار روستای میشیجان علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین در راه دفاع از مردم در مبارزه با کرونا ویروس جان خود را از دست داد.

سعیدی هفته گذشته اقدام به ضدعفونی و گندزدایی روستای میشیجان علیا کرد و حین کار  پا‌های خود را از دست داد و پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل شدت جراحت وارده درگذشت.

دهیار روستای میشیجان علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین روز هجدهم اسفند ماه با تراکتور اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر و خیابان‌های روستا کرد که متاسفانه در هنگام انجام عملیات هر دو پای خود را در برخورد با تراکتور از دست داد.

پس از وقوع حادثه با کمک اهالی روستا و نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) اراک منتقل و پس اقدامات حیاتی اولیه به بیمارستان حضرت، ولی عصر (عج) اراک منتقل شد.

وی پس از اقدامات تکمیلی اولیه به بخش آی سی یو بیمارستان حضرت، ولی عصر (عج) اراک منتقل شده و پس انجام ۷ ساعت عمل جراحی سنگین ارتوپدی مجدداً به بخش آی سی یو منتقل و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار گرفت، اما شدت جراحت‌ها موجب جان باختن وی شد.

امام خمینی بیمارستان حضرت ولی عصر عمل جراحی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر